Agnieszka Kurcz - Radca prawny

Założycielem Kancelarii jest radca prawny Agnieszka Kurcz - absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Prawnik z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym w prestiżowych kancelariach prawnych oraz wiodących firmach na polskim rynku finansowym i paliwowym.

W 2014 roku założyła własną kancelarię prawną z siedzibą główną w Krakowie.  Od roku 2015 Kancelaria działa na rynku pomorskim i warmińsko – mazurskim, głównie na terenie miasta Gdańsk i Elbląg.

Kancelaria świadczy usługi doradztwa prawnego na rzecz podmiotów gospodarczych ze szczególnym uwzględnieniem prawa spółek handlowych oraz prawa zamówień publicznych.

Posiadamy ofertę skierowaną również do Klientów indywidualnych. Prowadzimy sprawy z zakresu prawa cywilnego,  rodzinnego i spadkowego. Reprezentujemy Klientów w sporach z zakresu prawa pracy.

Atutem Kancelarii jest połączenie wiedzy popartej wieloletnim doświadczeniem oraz zaangażowania prawników, którzy specjalizują się w wielu dziedzinach prawa, co umożliwia rozwiązywanie skomplikowanych spraw, a także zapewnia naszym Klientom najwyższą jakość obsługi.